25.07.2014

Rekrutacja w Uczelnianym Centrum Informatyki

Uczelniane Centrum Informatyki poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego.

Od kandydatów na powyższe stanowisko oczekuje się m.in. wykształcenia wyższego kierunkowego (informatyka, informatyka stosowana lub pokrewne), specjalizacji w zakresie systemów komputerowych lub baz danych, ewentualnie udokumentowanego doświadczenienia (minimum 3 lata) w eksploatacji lub wdrażaniu bazodanowych systemów komputerowych, oraz doświadczenia w zarządzaniu systemami serwerowymi Unix/Linux lub MS Windows Server, jak również umiejętności zarządzania i konfiguracji zasobów serwerowych lub zarządzania sieciami LAN, VLAN VPN. Dodatkowo wymagana jest znajomość zagadnień oraz narzędzi związanych z zarządzaniem I strojeniem przynajmniej jednej z baz danych: Oracle, IBM DB2, Postgresql lub MySQL i praktyczna umiejętność programowania w przynajmniej jednym z języków: Java, SQL, PHP, C, C++, C#.

Tekst stosownego komunikatu wraz z pełną listą wymagań dostępny jest online oraz w gablocie działu Kadrowo-Płacowego (paw. C2, parter).